REALIZÁCIA INTERIÉRU NA MIERU

Sme mladá ambiciózna firma. Náš tím tvoria odborníci v oblasti interiérového dizajnu, stavebných prác a úprav, ale predovšetkým v oblasti výroby a montáže nábytku a interiérových prvkov na mieru. Výrobe a montáži nábytku sa venujeme už od roku 2008. Za toto obdobie sme mali možnosť získať skúsenosti nielen doma, ale aj v zahraničí.  

Ponúkame Vám kompletnú realizáciu Vášho interiéru na kľúč. Navrhneme, vyrobime a zrealizujeme taký interiér, ktorý bude zodpovedať Vašim predstavám a potrebám. V spolupráci s nami si vytvoríte Váš vysnívaný domov. U nás nájdete všetko pod jednou strechou.

INTERIÉROVÝ DIZAJN

Sme tu pre Vás, aby sme Vám priestor ušili na mieru podľa Vašich potrieb a usmernili Vás, keď si sami neviete rady.  Naše šikovné architektky Vám radi pomôžu vizualizovať Vašu predstavu, prípadne od základu navrhnúť Váš interiér tak, aby bol nielen krásny, ale predovšetkým aj funkčný a praktický. Návrhy z našej dielne si môžete pozrieť v sekcii PROJEKTY.

blueprint-designing-diagram-834892

NÁBYTOK NA MIERU

Základom našej činnosti je výroba nábytku a interiérových doplnkov na mieru. Pri výrobe nábytku používame širokú škálu materiálov, od masívneho dreva, cez drevenú dyhu, laminátové a striekané povrchové úpravy. Samozrejmosťou je aj realizácia kovových a čalúnených súčastí interiéru. 
VŠETKY REALIZÁCIE

architecture-brick-brick-wall-220680

STAVEBNÉ ÚPRAVY

V prípade, že realizácia Vášho vytúženého interiéru vyžaduje či už menšie rekonštrukčné práce, alebo rozsiahlejšie stavebné úpravy, pre nás to nieje žiadny problém.
Vieme zabezpečiť všetko od posunutia zásuvky až po zmenu dispozície.


ZAUJALI SME VÁS? KONTAKTUJTE NÁS!


info@snajder.sk
+421 918 448 297


Oravská Podzámok 52
027 41


ZAUJALI SME VÁS? KONTAKTUJTE NÁS!