AMENAGEMENT D‘INTERIEUR SUR MESURE

PREČO NÁŠ NÁBYTOK NA MIERU?


  • Ponúkame Vám kompletnú realizáciu Vášho interiéru na kľúč. Navrhneme, vyrobíme a zrealizujeme taký interiér, ktorý bude zodpovedať Vašim predstavám a potrebám.
  • Individuálny prístup ku klientovi je u nás samozrejmosťou. Zapracujeme Vaše požiadavky a predstavy, ale nebojíme sa Vám navrhnúť aj iné riešenia.
  • Máme bohaté skúsenosti s výrobou nábytku a interiérov, s riešením atypických priestorov aj s technicky náročnými konštrukčnými riešeniami.
  • Používame kvalitné materiály a kovania renomovaných značiek, na ktoré poskytujeme 10 ročnú záruku.
  • Vďaka presnému laserovému zameraniu neostane ani jeden cm Vášho priestoru nevyužitý.
  • Ponúkame nezáväznú a bezplatnú cenovú kalkuláciu.
  • Vďaka širokej škále materiálov v rôznych cenových úrovniach, vieme finálnu realizáciu prispôsobiť Vášmu rozpočtu.
kitchen-4043098_1920
203318155

 

QUE SOMMES-NOUS


Sme mladá ambiciózna firma. Našou primárnou činnosťou je výroba a montáž nábytku na mieru, ktorej sa venujeme už od roku 2008. Za toto obdobie sme mali možnosť získať skúsenosti nielen doma, ale aj v zahraničí.

Za roky nášho pôsobenia sme zistili, že niekedy má klient len hmlistú predstavu o tom, ako chce mať svoj interiér zariadený. Preto sme našu činnosť rozšírili aj o služby interiérového dizajnu. Naše šikovné architektky Vám radi pomôžu vizualizovať Vašu predstavu, prípadne od základu navrhnúť Váš interiér tak, aby bol nielen krásny, ale predovšetkým aj funkčný a praktický.

Realizácia nového interiéru niekedy vyžaduje menšie či väčšie stavebné úpravy, ktoré pre Vás vieme kompletne zastrešiť. Tým Vám chceme ušetriť čas a energiu potrebnú na hľadanie a koordináciu jednotlivých majstrov. U nás nájdete všetko pod jednou strechou.

GALÉRIA


ETES-VOUS INTÉRÉSSÉS? CONTACTEZ-NOUS!


info@snajder.sk
+421 918 448 297


Oravská Podzámok 52
027 41


ETES-VOUS INTÉRÉSSÉS? CONTACTEZ-NOUS!